+90 412 224 10 13

Firmamız Hakkında

Solin Ekolojik Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2016 yılında Diyarbakır ili Yenişehir İlçesi Çakmak Köyünde bulunan 31.000 metre karelik alan üzerine kurulmuştur. Firmamız 3.000 metre kare kapalı alana sahip olup, amacımız organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım ürünleri geliştirmektir.

Solin Ekolojik tamamen yerli sermaye ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Solin Ekolojik'in ana ürün grubu başlıca; Kırmızı Kaliforniya Solucanı, Katı Solucan Gübresi ve Sıvı Solucan Gübresidir. Öncelikle Türkiye Sınırlarında daha sonrasında ise dünya çapında bilinen organik solucan gübresi üreticisi ve markası olmayı hedeflemekteyiz.

Kırmızı Kaliforniya solucanı, Katı Solucan Gübresi ve Sıvı Solucan Gübresi üretimi ve satışı konusunda uzman ekibimiz ile hismetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizin gübre ihtiyacı için tüm kadromuz ile özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Türkiye'nin 81 vilayetine binlerce müşterilerimizin organik atık ihtiyacını karşılıyoruz. Kırmızı Kaliforniya solucanı ile yeşil dönüşüme katkıda bulunuyoruz. Doğayı daha fazla koruma altına alıyoruz. Hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalarımız ile Kırmızı Kaliforniya solucanı, Katı Solucan Gübresi ve Sıvı Solucan Gübresi üretiminde sektörde lideriz.

Tesisimizden Fotoğraflar

Neden Solin Ekolojik ?