Kurumsal

2016 yılında Diyarbakır ili Yenişehir İlçesi Çakmak Köyünde bulunan 31.000 metre karelik alan üzerine kurulan firmamız, 3.000 metre kare kapalı alana sahip olup, öncelikli amacımız organik üretim yapan çiftçilerimizin kaliteli gübre ihtiyacını karşılamaktır.

Solin Ekolojik Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, tamamen yerli sermaye ile dünya standartlarında son teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktadır.

Teknik ekibimizin geliştirdiği SOLİTECH adını verdiğimiz Şelatlama teknolojisi ile; gübre içerisindeki elementlerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde bitki tarafından alımı sağlanmaktadır.

Solin Ekolojik’in üretimleri yapılan ana ürün grupları;

• Katı Solucan Gübresi

• Sıvı Solucan Gübresi,

• Organomineral Gübre çeşitleri

• İnorganik Katı – Sıvı Gübre çeşitleridir.

Öncelikle Türkiye Sınırlarında daha sonrasında ise dünya çapında bilinen gübresi üreticisi ve markası olmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli kadromuz ile Siz değerli müşterilerimizin gübre ihtiyacı için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce müşterilerimizin gübre ihtiyacını karşılıyoruz. Kırmızı Kaliforniya solucanı ile yeşil dönüşüme katkıda bulunuyor, SOLİTECH teknolojisi ile ürettiğimiz doğa dostu formülasyonlar ile doğayı daha fazla koruma altına alıyoruz.